NEWS

Poslední den nahrávání 4. alba

2. listopadu 2012 v 15:04 | posted by Pink.Queen
Dnešní den je poslední, který Paramore stráví ve studiu při nahrávání 4. studiového alba!
Na twitteru už nás samozřejmě informovali:

Dnes dokončeno nahrávání alba Paramore.
Připravena projít těmi dveřmi od studia naposledy.
Takže jsme dokončili naše čtvrté album. Je to neskutečné. Jsem vyčetpaný. Doufám, že ho budete milovat.

Hayley na BBC Radio 1 s kapelou Fun

11. června 2012 v 13:47 | posted by Pink.Queen
16. 5. Hayley všechny překvapila svou zprávou na twitteru o tom, že se spojí s BBC Radio 1 v živém vysílání, kde jako hosté byla naše oblíbená skupina Fun. Hayley odpověděla na otázky a potvrdila data nadcházejících koncertů a v samém konci vysílání zazpívala spolu s kluky písničku 'Somebody That I Used To Know' od Gotye.

Další vystoupení - Belfast, Irsko!

11. května 2012 v 20:46 | posted by Pink.Queen
Dnes vyšlo oficiální oznámení, že Paramore v letošním roce budou hrát i v Irsku! 19. srpna se zúčastní festivalu Belsonic v Belfastu, stane se tak po dvou leteck, kdy vyprodali O2 arenu v hlavním městě Dublin.
Více informací například o vstupenkách najdete na www.belsonic.com

Jenom připomínám, že se také předvedou na festivalu Reading and Leeds a to 24. a 25. srpna. Vypadá to tedy, že Paramore odstartují svou koncertní dráhu právě v srpnu tohoto roku!

Finnaly, an Update from Paramore

26. dubna 2012 v 21:56 | posted by Pink.Queen

Hayley přidala ve středu článek na paramore.net a také se zastavila na PFC chatu a zodpověděla pár otázek. Překlad článku najdete níže! Je tam pár DOST ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ!!
S překladem jsem se mordovala já, tak prosím o kopírování s odkazem nebo podpisem!

Hayley's vocals on 'Ten Stories' by mewithoutYou

18. dubna 2012 v 14:04 | posted by Pink.Queen
Hayley Williams hostuje na připravovaném album mewithoutYou "Ten Stories". Její hlas, vokály, můžete slyšet v písni s "Fox's Dream of the Log Flume", který byl oficiálně zpřístupněn pro ty, kteří si chtějí předobědnat tuto píseň. Singl je k dispozici také na různých webových stránkách o hudbě. mewithoutYou vydá své nové album "Ten Stories" 15. května. Klikněte zde pro pre-order album, klikněte na "číst více" a poslechněte si skladbu "Fox's Dream of the Log Flume".
Tak co na ni říkáte?

'The Only Exception' has 50 mil views

15. dubna 2012 v 21:18 | posted by Pink.Queen
Ano, naše krásná balada, okolo které vzniklo i soudní řízení proti Paramore (nedávno bylo toto nesmyslné nařčení stáhnuto!), překonala na YouTube 50 milionů shlédnutí!

Tady ji máte pro připomenutí! :)

Hayley Williams o nové písni

10. dubna 2012 v 22:28 | posted by Pink.Queen
Je to už dlouho, co naše trojice Hayley, Taylor a Jeremy, strávili několik dní v Los Angeles při hledání producenta pro jejich 4. studiové album a jak se zdá, psaní písní pokračuje vesele dál!
Předevčírem Hayley nechala na svém Twitteru vzkaz:

Sedím tady a poslouchám jednu z našich nových písní dokola posledních 10 minut. SUPER FANOUŠKOVSKÝ STATUS: SPLNĚN.

A jak vy očekáváte další album naší oblíbené kapely?

Hayley jako host na chystané desce mewithoutYou

12. března 2012 v 20:38 | posted by Pink.Queen
Američtí mewithoutYou chystají vydání nové desky Ten Stories, která by se do prodeje měla dostat 15.května. Už byl odhalen i tracklist s názvy písní a celkem překvapivá zpráva. Fanoušci mohou těšit na hosta při písni Fox's Dream Of The Log Flume. Po této zprávě na stránceabsolutepunk.netJason Tate nahodil novinku - fanoušek kapely mewithoutYou se údajně bavil s jejich basákem a zjistil, že právě Hayley Williams má hostovat na připravovaném albu.
Sám Jason se snažil z kapely vypáčit potvrzení, ale jelikož měl možnost skladbu slyšet, sám to také odhadoval na Hayleyiny vokály. mewithoutYou jsou velcí favorité Hayley a před nedávnem přišla na stejné stránce s návrhem udělat cover jedné z jejich písní.
Hayley nakonec ve svém tweetu potvrdila, že opravdu na desce zpívá. Prý by tomu neříkala hostovat, ale nějaký ten tón tam uslyšíme!

NME 2012 - Hayley Williams opět nežhavější ženou

12. března 2012 v 20:07 | posted by Pink.Queen

Včera se v Londýně odehrálo vyhlášeníNME Awards 2012 a kategorii Hottest Female nezvítězil nikdo jiný než Hayley Williams. Ve stejné kategorii za muže zvítězil Jared Leto z kapely 30 Seconds To Mars. Hayles je držitelkou této ceny už i z roku 2010.


Paramore Hrdiny roku 2012

7. února 2012 v 10:59 | posted by Pink.Queen
Nedávno probíhalo na stránkách MTV UK hlasování v anketě "MTV Year of the Hero 2012" - o to, kdo bude "hrdinou" letošního roku. A ano, na prvním místě se umístili Paramore!
Asi nejen čeští, ale i zahraniční fanoušci jsou zvědaví, co letos Paramore předvedou a jaká bude jejich 4. studiová deska!

Paramore v Los Angeles

1. února 2012 v 13:44 | posted by Pink.Queen
Paramore se vydali do LA se spoustou materiálů pro 4. desku hledat toho pravého producenta. Samozřejmě své fanoušky berou s sebou!

Směr Los Angeles
Tak... už jsou to 4 měsíce, co jsme vám psali. Průšvih! Ale upřímně, ta "pauza" je tím nejdelším obdobím, co jsme kdy pro desku vyčlenili od roku 2005, kdy jsme strávili pár týdnů tvorbou prvního alba.

Ale nic si nenamlouvejte. Nebyly to jen samé párty a žádná práce!
Chceme, abyste věděli, že příští týden míříme do Los Angeles na setkání s kupou vážně skvělých producentů. A my vás - v podstatě- bereme s sebou, abyste pomohli nalézt toho pravého, který nám pomůže vytvořit čtvrté studiové album.
Takže s sebou vezmeme kameru - na schůzky s producenty, posezení v hotelu a na všechna dobrodružství v LA. Pokud jste to nevěděli, teď to víte, příští týden je pro nás velice důležitý a jsme nadšeni, že můžete být jeho součástí.
Uvidíme se v Los Angeles
-Paramore

Paramore Vital Statistic on MTV ROCKS

30. ledna 2012 v 14:20 | posted by Pink.Queen
V sobotu 28. 1. jsem zapnula televizi na MTV ROCKS a co jsem neviděla. Hráli tam Paramore Vital Statistic TOP 10. Nestihla jsem všechno, ale začala jsem se dívat od 7. místa!

1. Misery Business
2. Ignorance
3. Decode
4. That's What You Get
5. The Only Exception
6. Crushcrushcrush
7. All We Know Is Falling
8. ---
9. ---
10. ---

Best MTV Live Performance 2011 - 2. místo pro Brick By Boring Brick

16. prosince 2011 v 23:20 | posted by Pink.Queen
Omlouvám se, že jsem sem tak dlouho nic nepřidala, ale opravdu nestíhám... Každopádně přibylo docela dost novinek, tak se budu snažit je sem doplnit a slubuji, že se polepším!!

Do 13. prosince se dalo hlasovat na stránkách MTV pro Paramore za nejlepší živé vystoupení roku 2011. Paramore nakonec nevyhráli, 1. místo obdrželi 30STM, ale ukořistili krásnou 2. příčku!!

"Paramore jsou živoucím důkazem toho, že můžete skončit turné a pak zahrát tak skvěle, že vás fanoušci dostanou až na 2. místo v seznamu MTV. Očividně nadšení, že mohli zářit při oslavách labelu Fuled By Ramen, Paramore a jejich podání Brick By Boring Brick bylo božské. Baskytarista Jeremy Davis a kytarista Taylor York lítali po pódiu a Hayley Williams vypadala jako by jí někdo vystřelil z děla, skákala a bouchala pěstmi do vzduchu a nechala dav zpívat verše písničky. Williams se przy přidala s dechberoucími vokály, nechávajíc dost prostoru jejich horlivým fanouškům." řekl Gil Kaufman pro MTV


In The Mourning je venku!

7. prosince 2011 v 20:03 | posted by Pink.Queen
5. prosince vyšel poslední song In The Mourning! Hayley v rozhovoru pro Alternative Press řekla, že tahle píseň má pro ni velký význam. Vyjadřuje rozpolcení Taylora při odchodu Zaca z kapely.

"Jednou večer jsme s Taylorem šli na koncert v Nashville a trochu si promluvili. To mě povzbudilo. Po show jsme se šli najís a Taylor žekl něco v tom smyslu 'Ty víš, že nejsem připraven někam odejít. Pořád mám v Paramore nějakou tu práci.' Po tomhle jsem později v autě brečela, ale pak jsem osušila slzy a řekla si 'Tak jo, všechno bude dobrý!'


Tenhle song jsem milovala už jako živou verzi a jenom krátký úsek... teď jsem se zamilovala ještě víc!! Miluju ten její hlas!! :)

Nový vzhled paramore.net

24. listopadu 2011 v 22:24 | posted by Pink.Queen
Oficiální stránky kapely paramore.net změnily svůj vzhled v podobně "3 bars"! Barvy jsou černo-tyrkysové a kromě standartních věcí sem přibyly (a přibudou) nové vychytávky. Nový kabát by měly obléknout i webstore a paramorefanclub!

Hello Cold World konečně venku!

7. listopadu 2011 v 13:43 | posted by Pink.Queen
Tak jak se vám nová pecka v podobě Hello Cold World líbí?! Já osobně jsem nadšená a pouštím si jí stále dokola... jedna z pozitivních písniček od Paramore!

Vyjádřete se v komentářích!! :)

Ochutnávka nového songu "Hello Cold World"

1. listopadu 2011 v 22:57 | posted by Pink.Queen
Blíží se nám to docela rychle, už 7.11. se můžeme dočkat celého singlu Hello Cold World. Tady máte ochutnávku a to v podobě refrénu. Bohužel jí z YouTube ztáhli, jelikož byla určená pouze pro ty, kteří si koupili set.
Tady alespoň odkat na TUMBLR!

Odkaz na píseň "Hello Cold World"

Další fotka časopisu "Self"

14. října 2011 v 12:27 | posted by Pink.Queen
Objevila se nová fotka k shootu s Hayley pro magazín Self. Všechny fotky byly dokonalé a ani tahle fotka nezklamala!

Renegade ve studiové verzi

11. října 2011 v 13:41 | posted by Pink.Queen
Pro ty, kdo neví o prodeji Paramore Singles Club (doufám, že nikdo takový není :D) je tady jedna ochutnávka a to v podobě písně "Renegade"!
Tak co, objednali jste si některý z balíčků nebo jste si písničky našli někde ve vlnách internetu?!

Tady máte písničku i s textem a doufám, že se k této novince vyjádříte v komentářích.

Paramore "Singles Club" a nový název písně

11. října 2011 v 10:58 | posted by Pink.Queen
Po dlouhé době se objevila nějaká pořádná novinka! V rámci oficiálního Paramore fan Clubu bylo sděleno, že název další písně, která byla letos nahrána a bude také vydána, je "HELLO COLD WORLD"!
10.10., tudíž včera ve večerních hodinách, se dostala do prodeje digitální verze v rámci Paramore Singles Club, kde si můžete koupit mp3 verze "Renegade", "In The Mourning" a "Hello Cold World", ale i speciální edice, které stojí až 55 dolarů.
Při zakoupení jakéhokoliv balíčku dostanete link na stažení mp3 Renegade (10.10.2011), Hello Cold World (7.11.2011) a In The Mourning (5.12.2011).

Budete správnými fanoušky a objednáte si tento set?!

Více informací a oficiální zprávu kapely čtěte v celém článku:


Jeremy je ženatý!!

3. října 2011 v 18:53 | posted by Pink.Queen
Ano, ano... i ta malá naděje, že by jedna z nás mohla být paní Davisová právě opadla!! Jeremy si vzal svou dlouholetu přítelkyni Kathryn Camsey a obřad proběhl 30. září v Las Vegas! Kathryn si jako drůžičku vybrala koho jiného než Hayley Williams!
Tak gratuluji a ať mu ten chomout dlouho vydrží!!

Nominace na MTV EMA 2011

22. září 2011 v 14:46 | posted by Pink.Queen
Na internetu byly už zveřejněny nominace na MTV EMAs 2011 a Paramore jsou nominovaní v kategorii "Biggest Fans/Největší fanoušci". Paramore si na své fanouškovské základně opravdu zakládají a velmi si cení jejich (naší) podpory. Tak hlasujte, hlasujte, ať jim svou věrnost a oddanost dokážeme!
Hlasovat můžete až do 4. listopadu!!

Studiová verze "Renegade" vyjde již v říjnu!

22. září 2011 v 14:40 | posted by Pink.Queen
Paramore odehráli zatím svůj poslední koncert k 15. výročí labelu Fueled By Ramen. Zazněla tam jedna ze tří písní, které nahráli ve studiu a tou byla "Renegade".
Hayley na koncertu uvedla, že její studiovou verzi se pokusí vydat co nejdříve a nyní to potvrdila i na twitteru, kde odpovídala fanynce. Prý vyjde již v říjnu!!

T-Music rozhovor s Taylorem

31. července 2011 v 15:41 | posted by Pink.Queen
Máme tu rozhovor z Rock for People, dělala ho Blanka Huňátová, která je jedna z mála lidí, kteří si před rozhovorem zjistí potřebné info, takže kladla celkem dobré otázky. Přesvědčte se sami! TADY

Přípravy na Rock for People vrcholí!

1. července 2011 v 22:37 | posted by Pink.Queen
Již zítra se otevřou brány Hradeckého Festivalparku a do areálu se nahrne sposta fanoušků (mezi nimi i já!!).
Tady je video z příprav a pár komentářů o celém festivalu...


Tak co na to říkáte?? Já už se nemůžu dočkat!!!
 
 

Reklama