Březen 2012

Musical March Madness 4th round VOTE!!

28. března 2012 v 20:07 | posted by Pink.Queen
Paramore porazili Keshu, 30 Second To Mars a nyní bojují proti Evanescence! Paramore prohrávají, tak koukejte pořádně hlasovat, ať je dostaneme do finále! Čas máte do 30. března!!Musical March Madness 2nd round VOTE!!

21. března 2012 v 13:23 | posted by Pink.Queen
Paramore se probojovali do druhého kola, kde o postup soupeří s Keshou. Takže hlasujte hlasujte, čas máte až do 26.března!Taylor York v pořadu Interiors, Inc

21. března 2012 v 13:18 | posted by Pink.Queen |  Other Videos
Taylor se objevil v jednom dílu designerského pořadu Interiors, Inc který byl odvysílán 17. března. Mohli jsme vidět Taylorův nový dům a přestavbu jeho obývacího pokoje. Vlastně šlo o to, že Taylor díky koncertování nemá moc času kupovat nábytek, a tak designéři dostali za úkol ho naplnit a zútulnit.
Díky hbitým parafans se už na youtube objevila spousta záznamů a tady máte zatím nejdelší!
Musím říct, že mu to tam opravdu moc sluší a jeho reakce?! Podívejte se sami! :)


Musical March Madness 1st round VOTE!!

12. března 2012 v 21:07 | posted by Pink.Queen
Na MTV opět probíhá Musical March Madness. Loni se Paramore probojovali až na 2. místo (porazili je Green Day), tak letos bysme se měli polepšit a dostat je na tu 1. příčku!
Tak šup šup hlasujte... hlasujte!
American Idol a covery Paramore

12. března 2012 v 20:48 | posted by Pink.Queen |  Other Videos
První hvězdou, která vyhrála první řadu American Idol a stala se zároveň tou nejúspěšnější, je Kelly Clarkson. Na svém turné hledí také na fanoušky a při každém koncertě vybírá z jejich návrhů jeden cover. Včera přezpívala The Only Exception a podle mě se jí to moc povedlo!


Teď se vysílá už 11.řada American Idolu a soutěžící Colton Dixon si v jednom kole vybral skladbuDecode. Dobrou zprávou je, že postoupil a tak dále usiluje o vítězství. Podle mě píseň zvládl více než dobře!


TAK CO, KELLY NEBO COLTON? Pište v komentářích!

Hayley jako host na chystané desce mewithoutYou

12. března 2012 v 20:38 | posted by Pink.Queen |  NEWS
Američtí mewithoutYou chystají vydání nové desky Ten Stories, která by se do prodeje měla dostat 15.května. Už byl odhalen i tracklist s názvy písní a celkem překvapivá zpráva. Fanoušci mohou těšit na hosta při písni Fox's Dream Of The Log Flume. Po této zprávě na stránceabsolutepunk.netJason Tate nahodil novinku - fanoušek kapely mewithoutYou se údajně bavil s jejich basákem a zjistil, že právě Hayley Williams má hostovat na připravovaném albu.
Sám Jason se snažil z kapely vypáčit potvrzení, ale jelikož měl možnost skladbu slyšet, sám to také odhadoval na Hayleyiny vokály. mewithoutYou jsou velcí favorité Hayley a před nedávnem přišla na stejné stránce s návrhem udělat cover jedné z jejich písní.
Hayley nakonec ve svém tweetu potvrdila, že opravdu na desce zpívá. Prý by tomu neříkala hostovat, ale nějaký ten tón tam uslyšíme!

MusInk, Los Angeles 2012

12. března 2012 v 20:23 | posted by Pink.Queen |  Miscellaneous
Hayley a Taylor navštívili tento festival a společně se byli podívat na koncert New Found Glory, kde vystupuje Hayleyin přítel Chad Gilbert.
Hayley spolu s Taylorem navštívilifestival MusInk, a právě Tay se tam nechal tetovat! Tatér Dan Smith mu vytvořil na pravé paži obrázek ve stylu Sailor Jerry(společnost nese název podle přezdívky věhlasného amerického tatéra Normana Collinse) - trs růží. Je to už jeho třetí tetování v podstatě na stejném místě. Když byste jeho rukou otáčeli, našli byste po obvodu ještě ptáčka na bidýlku a slova "God is Love and Love is Real".


NME 2012 - Hayley Williams opět nežhavější ženou

12. března 2012 v 20:07 | posted by Pink.Queen |  NEWS

Včera se v Londýně odehrálo vyhlášeníNME Awards 2012 a kategorii Hottest Female nezvítězil nikdo jiný než Hayley Williams. Ve stejné kategorii za muže zvítězil Jared Leto z kapely 30 Seconds To Mars. Hayles je držitelkou této ceny už i z roku 2010.Hayley s fanoušky/přáteli

12. března 2012 v 20:02 | posted by Pink.Queen |  Miscellaneous
V poslední době byla Hayley na několika místech odchycena fanoušky, pár jejích fotek umístila na svůj účet na instagram (aplikace pro iPhone) její kamarádka Dakotah. Byly společně i na akustickém koncertě fun. nebo na bowlingu, kde byl i Hayleyin přítel Chad Gilbert.