Prosinec 2011

HAPPY BIRTHDAY HAYLEY WILLIAMS!!

27. prosince 2011 v 10:00 | posted by Pink.Queen

Ano, ano dnes slaví zpěvačka a skladatelka Hayley Williams své 23. narozeniny!
Tímto jí přeji všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví, ať jí to s Chadem vydrží ještě hodně dlouho a mnoho dalších inspirací na psaní songů!

článek je přednastaven!

Šťastné a veselé!

26. prosince 2011 v 16:00 | posted by Pink.Queen
Sice opožděně, ale přesto vám všem přeji veselé Vánoce! Vůbec jsem tento týden nestíhala, proto nepřibývaly žádné články. Také se chci omluvit affs za to, že neobíhám...

Tímto vám také přeji pořádně oslavený Silvestr a šťastný Nový rok! :)

EDIT: Zítra odjíždím a vrácím se až po Novém roce, takže nebudu přidávat, přesto sem ale přibydou nějaké články, které přednastvím!!Rok poté

18. prosince 2011 v 20:41 | posted by Pink.Queen
Přesně před rokem, tedy 18. prosince 2010 vyšlo oficiální prohlášení o odchodu Joshe a Zaca Farroových z kapely.

S jejich prohlášením se mezi fanoušky vynořila spousta otazníků a nevyřčené nedůvěry jak na jedu tak na druhou stranu. Paramore se ale semkli a překonali tento rok podle mě více než dobře! Za tento rok toho stihli opravdu spoustu. V prvé řadě se ještě víc sblížili se svými fanoušky a ukázali, jak si jich váží. První v řadě událostí bylo MTV: Last Word, kde odpověděli otevřeně a upřímně na většinu otázek, které si asi kladl každý!, South America Tour, nový photoshoot od Lindsey Byrnes, vydání songu Monster, evropské turné (a také první vystoupení v ČR a to na Rock for People!), vydání Singles Club (songy Renegade, Hello Cold World, In the Mourning), svatba Jeremyho a Kat, vystoupení na Fueled By Ramen 15 - poprvé zazněl Renegade a celá verze In the Mourning! a také v neposlední řadě Hayleyin nový účes - aneb jsem svá a jdu proti proudu!, který vzbudil také mnoho rozdílných názorů.

Podle mě ukázali svým fanouškům svou oddanost a vytvořili si tak velmi pevný základ pro tvorbu nové desky, kterou můžeme očekávat ke konci příštího roku.

Jaký je váš názor na celé dení okolo kapely a jak si myslíte, že zvládli letošní rok? Pište v komentářích!

HAPPY BIRTHDAY TAYLOR YORK!!!

17. prosince 2011 v 20:29 | posted by Pink.Queen

Ano, ano dnes slaví kytarista (a teď i bubeník) Taylor Benjamin York své 22. narozeniny!
Tímto mu přeji všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví a hlavně stále ten jeho optimistický úsměv! :)

Na internetu se objevila spousta videí, kde fanoušci přejí Taylorovi všechno nejlepší... tady máte jedno z brazilské produkce (i s českými příspěvky!)


EDIT! Přání, tedy fotku, můžete posíla i pro Hayley do 26. prosince. Na hechosparamore@hotmail.com pošlete fotku kde v ruce držíte papír nebo transparent s přáním pro Hayley.


Best MTV Live Performance 2011 - 2. místo pro Brick By Boring Brick

16. prosince 2011 v 23:20 | posted by Pink.Queen |  NEWS
Omlouvám se, že jsem sem tak dlouho nic nepřidala, ale opravdu nestíhám... Každopádně přibylo docela dost novinek, tak se budu snažit je sem doplnit a slubuji, že se polepším!!

Do 13. prosince se dalo hlasovat na stránkách MTV pro Paramore za nejlepší živé vystoupení roku 2011. Paramore nakonec nevyhráli, 1. místo obdrželi 30STM, ale ukořistili krásnou 2. příčku!!

"Paramore jsou živoucím důkazem toho, že můžete skončit turné a pak zahrát tak skvěle, že vás fanoušci dostanou až na 2. místo v seznamu MTV. Očividně nadšení, že mohli zářit při oslavách labelu Fuled By Ramen, Paramore a jejich podání Brick By Boring Brick bylo božské. Baskytarista Jeremy Davis a kytarista Taylor York lítali po pódiu a Hayley Williams vypadala jako by jí někdo vystřelil z děla, skákala a bouchala pěstmi do vzduchu a nechala dav zpívat verše písničky. Williams se przy přidala s dechberoucími vokály, nechávajíc dost prostoru jejich horlivým fanouškům." řekl Gil Kaufman pro MTVIn The Mourning

7. prosince 2011 v 20:18 | posted by Pink.Queen |  Lyrics
Song: In The Mourning

Album: Singles Club

Year: 2011


In The Mourning je venku!

7. prosince 2011 v 20:03 | posted by Pink.Queen |  NEWS
5. prosince vyšel poslední song In The Mourning! Hayley v rozhovoru pro Alternative Press řekla, že tahle píseň má pro ni velký význam. Vyjadřuje rozpolcení Taylora při odchodu Zaca z kapely.

"Jednou večer jsme s Taylorem šli na koncert v Nashville a trochu si promluvili. To mě povzbudilo. Po show jsme se šli najís a Taylor žekl něco v tom smyslu 'Ty víš, že nejsem připraven někam odejít. Pořád mám v Paramore nějakou tu práci.' Po tomhle jsem později v autě brečela, ale pak jsem osušila slzy a řekla si 'Tak jo, všechno bude dobrý!'


Tenhle song jsem milovala už jako živou verzi a jenom krátký úsek... teď jsem se zamilovala ještě víc!! Miluju ten její hlas!! :)

Hello Cold World → Ahoj chladný světe

7. prosince 2011 v 19:54 | posted by Pink.Queen |  Translations
Translation: Hello Cold World

Album: Singles Club

Year: 2011